Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

VYHRAZENO pro OZP.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na personalista@cosas.cz

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu či kolegyni.
Požadujeme: schopnost týmové práce, flexibilitu, samostatnost

Náplň práce:
- nábor nových uchazečů, vedení osobních pohovorů
- zadávání inzerce
- jednoduchá administrativní činnost - spolupráce se mzdovou účtárnou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající finanční ohodnocení + odměny
- pracovní doba denní směny, 37,5 hod týdně
- příjemné pracovní prostředí, práce v menším pracovním kolektivu

Plat od:
19 500 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
10.04.2024
Obor a Profese:
Účetní
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Renáta Neméthová
cos|cosas#cz