Pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních a domácnostech

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim, Masarykovo náměstí 1238
NÁPLŇ PRÁCE: péče o děti ve věku cca 1,5-3 roky, asistence dětem při stravování, oblékání a hygienických úkonech, pracovní doba dle potřeby - záskok v době dovolených a nemocí, běžný úklid a dodržení hygienických standardů, evidence docházky a další drobné administrativní úkony
POŽADAVKY: odborné vzdělání pro pečující osoby dle zákona o dětských skupinách je podmínkou (tj. kvalifikace chůvy v dětské skupině, zdravotní sestry, sociálního pracovníka, učitele mateřské školy či učitele prvního stupně základní školy nebo jiné podle zákona), zletilost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, předchozí praxe v oboru nebo zkušenost práce s dětmi výhodou, spolehlivost a schopnost týmové práce, chuť pracovat s dětmi.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce v příjemném nově zrekonstruovaném prostředí

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese zasláním životopisu.

Plat od:
130 - 150 Kč
Pracoviště:
Chrudim
Typ úvazku:
Práce na dohodu
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Sociální pracovník
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Tereza Červenková
chrudim@elanek.cz

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.