Strážníci

VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.ustinadorlici.cz PRACOVNÍ POMĚR: na dobu určitou (1 rok), s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou, PLATOVÉ ZAŘAZENÍ: 5. - 8. PT, dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, TERMÍN NÁSTUPU: dle dohody CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI: - výkon funkce strážníka městské policie v souladu se zákonem č. 553/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění. POŽADAVKY NA UCHAZEČE: - způsobilost k právním úkonům, fyzická osoba starší 18 let, občan České republiky, - zdravotní způsobilost, - bezúhonnost a spolehlivost – dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, - střední vzdělání s maturitní zkouškou, - řidičské oprávnění pro skupinu vozidel „B“ – aktivní řidič, - ochota pracovat v nepřetržitém provozu s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou, - dobré komunikační dovednosti, - psychická odolnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, - znalost práce na PC (MS Office). VÝHODOU: - znalost zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů, znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů, - platný zbrojní průkaz skupiny D, - platné osvědčení o odborné způsobilosti strážníka. NABÍZÍME: - pravidelný růst tarifního platu, - pět týdnů dovolené, - zaměstnanecké benefity např. příspěvek na stravování, penzijní připojištění, zvýhodněný mobilní tarif, sick days, rekondiční volno, - možnost získání služebního bytu. PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT TYTO NÁLEŽITOSTI: - jméno, příjmení a titul uchazeče, - datum a místo narození uchazeče, - státní příslušnost uchazeče, - místo trvalého pobytu uchazeče, - telefonický kontakt na uchazeče, - e-mailová adresa uchazeče, - datum a podpis uchazeče. K PŘIHLÁŠCE JE NUTNO PŘIPOJIT TYTO DOKLADY: - životopis, - motivační dopis, - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, - čestné prohlášení o spolehlivosti ne starší 3 měsíců, - ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, - případně ověřenou kopii osvědčení o odborné způsobilosti strážníka. LHŮTA, ZPŮSOB A MÍSTO DORUČENÍ PŘIHLÁŠEK: Přihlášku s přílohami doručte do 22.4.2024 buď osobně na podatelnu Městského úřadu Ústí nad Orlicí, Sychrova 16, nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny městského úřadu) na adresu: Městský úřad Ústí nad Orlicí Sychrova 16 562 24 Ústí nad Orlicí Uzavřenou obálku v levém horním rohu označte: „Výběrové řízení č. 6/2024 – strážník MP – neotvírat.“ Případné dotazy zodpoví: Bc. Milan Kalous, velitel MP, tel.: 465 514 564, e-mail: kalous@muuo.cz.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.



Podobné nabídky práce

Strážníci

VyškovMěsto Slavkov u Brna
20 130 - 29 520 Kč

Strážníci

TišnovMěsto Tišnov
23 300 - 29 520 Kč

Strážníci

StudénkaMěsto Studénka
20 130 - 37 000 Kč

Policisté

Český KrumlovKrajské ředitelství policie Ji
30 070 - 34 500 Kč

Referenti policie čr

KladnoMinisterstvo vnitra
od 25 720 Kč

Policisté

Praha-západKrajské ředitelství policie St
od 38 900 Kč

Články ze světa práce


Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?
S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?
Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?