Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti. Směnnost: turnusové služby. Nástup možný ihned.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: rozvoz pro pizzerii.

Zaměstnavatel požaduje: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče/uchazečky, dobrou náladu, znalost Jaroměře a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: jaromer@turbopizza.cz, v předmětu e-mailu uveďte pozici ROZVOZ.

Plat od:
26 000 Kč
Pracoviště:
Jaroměř
Nástup:
27.03.2024
Obor a Profese:
Řidič
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Viktor Ditrich
778 433 353
jaromer|turbopizza#cz

Články ze světa práce

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.