Svářeči

*KO: Květoňová Jana Mgr., tel.: Mob: +420 604 297 725. Životopis zašlete na e-mail: jana.kvetonova@brano.eu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Vyučen ve strojírenském oboru
- Zkušenosti se svařováním
- Svářečský průkaz
- Manuální zručnost, ochota se zaučit
- Dobrou pracovní morálku
- Samostatnost a spolehlivost

Zaměstnanecké výhody:
- Zajímavé mzdové podmínky, + příplatky
- Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu
- Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastních nápadů
- Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu
- Prostor pro zaškolení
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Příspěvek na stravování
- až + 6 dnů dovolené
- Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24 000 ročně - Sodexho Flexipass
- Možnosti dalšího jazykového a odborného vzdělávání
- Vlastní rekreační zařízení
- Příspěvek na dětské rekreace

Co vás čeká
- Svařování
- Měření a kontrola provedené práce
- Spolupráce s úsekem kvality
- Práce s technickými výkresy

Pracovní doba ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 06:00 hod.,pracoviště Hradec nad Moravicí.

Plat od:
28 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Opava
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Svářeč
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Květoňová
Mob: +420 604 297 725
jana#kvetonova|brano#eu