Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Co vás čeká?
Stanete se členem týmu oddělení montáže v malé výrobní společnosti. Vaše práce však nebude zavánět nudou a stereotypem - naopak - bude součástí procesu vývoje a výroby nových sofistikovaných řešení pro průmyslový tisk.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Vaším hlavním úkolem bude:
- provádět mechanickou montáž velkoformátových inkoustových tiskáren a tiskových průmyslových strojů, resp. montáž produktů, jejich konstrukčních celků a mechanických prvků s použitím vlastních opracovaných dílů a hliníkových profilů
- vyrovnávat a nastavovat mechanické struktury a pohybové složky strojů
- montovat ložiska, pohonné motory, čerpadla, snímače, atp.
Výhodou bude, pokud
- máte zkušenost s prací s mechanickými měřidly, ovládáte mechanickou kalibraci, měření a seřizování geometrie
- jste schopni se orientovat ve výkresové dokumentaci, provést technickou kontrolu shody komponentů s výrobními výkresy
- umíte i aktivně přispívat svými nápady v průběhu všech fází vývojového procesu produktů a jejich zdokonalování.

Co vám můžeme nabídnout?
- pohodové pracovní prostředí v menším kolektivu kolegů
- firemní kulturu, která podporuje nejen týmovou spolupráci, ale i zaměstnance samotné v jejich nápadech a inovativnímu přístupu k řešení pracovních záležitostí
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- flexibilní pracovní dobu
Jsme flexibilní a otevření všem kandidátům. Jste čerstvý absolvent a neovládáte veškeré požadované dovednosti? Nevadí, velmi rádi vás zaučíme! Nebo jste aktivní senior s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi, které byste na námi nabízené pozici využil? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Mechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Maťo BBA
608 838 616
lmato|qrestech#com