Svářeči

Zámečník - svářeč

Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o., která se zabývá výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledá vhodného kandidáta na pozici ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ.

Pozice je vhodná pro zájemce, který má odbornou praxi ve sváření, ale i pro někoho kdo se se svářením setkal a rád by se odborně doškolil v dané oblasti. Jedná se o pozici jak na HPP nebo i možná externí spolupráce, částečný úvazek dle dohody.

Náplň práce:

- práce v kovovýrobě - svařování obloukem, svařování CO2, svařování metodou TIG jednotlivých dílů průtokoměru
- občasné broušení svárů, příprava materiálu - řezání a vrtání trubek

Požadavky:

- praxe v oblasti sváření výhodou, doškolení bude zajištěno
- výuční list (technického zaměření) výhodou
- základní svářečská zkouška výhodou
- přesnost, preciznost, pozornost
- ochota se rozvíjet z hlediska technické dovednosti, odbornosti
Nabízíme:

Volné místo pro Vás máme ihned k dispozici, nabízíme Vám hned ze startu smlouvu na dobu neurčitou. Finanční ohodnocení dle dohody. Dále nabízíme stravenky, 5 týdnů dovolené, pracovat budete v jedné směně od 7,00 do 15,30 kousek od centra Brna a po zkušební době Vám přispějeme i na penzijní nebo životní pojištění, případně obdržíte i jiné benefity jako je příspěvek na dopravu dle km. Možné je dohodnout i flexibilní začátek/konec pracovní doby. Tato pozice je však vhodná i pro externí spolupráci, či zkrácený úvazek.

Těšíme se na Váš životopis a na setkání při pohovoru.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Plat od:
27 000 Kč
Pracoviště:
Brno
Nástup:
21.03.2024
Obor a Profese:
Svářeč
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Klára Šicnerová
736 484 375
klara#sicnerova|arkon#co#uk