Obchodní zástupci

Nová příležitost pro ty, kteří si chtějí najít práci, která bude bavit a být úspěšní.
Marketingová agentura zastupující Radio Haná a Radio Haná Skyrock, Radio Metropole, online zpravodajské weby Olomoucky.Report.cz, Prostejovsky.Report.cz, Prerovsky.Report.cz, Sumpersky.Report.cz, Jesenicky.Report.cz, REJ.cz, eventové a produkční služby a mnoho dalších produktů
rozšiřuje tým a hledá ACCOUNT MANAGER(A/KU)!
Pro Olomoucký kraj

Přidej se do našeho obchodního týmu a dělej s námi marketing v praxi.
Co Vás čeká na pozici mediálního konzultanta?
- Vyhledávání a kontaktování zákazníků.
- Péče o významné zákazníky.
- Vedení obchodních jednání.
- Komunikace a rozvíjení dlouhodobých vztahů se zákazníky.
- Příprava komunikačních kampaní.
- Administrativa.

Co očekáváme od Vás:
- Obchodní talent, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalitu, aktivitu a orientaci na úspěch.
- Umění telefonovat a navazovat obchodní vztahy.
- Příjemný vzhled a vystupování.
- Znalost práce s PC na uživatelské úrovni.
- Vzdělání minimálně středoškolské.
- Řidičský průkaz sk. B a zkušenosti vítány.
- Zkušenosti s přímým prodejem jsou nutností.

Co nabízíme na oplátku Vám:
- Zodpovědnou a kreativní práci na hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek.
- Tradice společnosti více než 30 let.
- Možnost nastavení podmínek spolupráce individuálně dle Vašich zkušeností.
- Pracovní zázemí v centru Olomouce u stabilní společnosti, kvalitní zaškolení a podporu zkušených kolegů.
- Finanční ohodnocení (stálá mzda + zajímavé odměny a provize z obchodů) - 33.000 až 70.000,- Kč měsíčně, flexibilní systém odměňování s odměnami a bonusy dle pracovních výsledků - sami můžete ovlivnit výši své mzdy.
- Pravidelná školení a vzdělávání.
- Možnost seberealizace a profesního i karierního růstu.
- Služební auto.
- Stálé pracovní místo, PC a telefon.
- Volné vstupy na kulturní akce a další benefity.
- Pracovní doba nejčastěji mezi 8. - 17. hodinou, pracoviště v Olomouci.

Možný nástup: ihned
Další informace o nás:
- Místo výkonu práce:
- Budoucí kolegové:
- Proč Radio Haná:
- Další námi nabízené produkty:

Pošlete strukturovaný životopis, motivační dopis a třeba i něco navíc na adresu: prace@radiohana.cz.
Těšíme se na Vás ;-)

Plat od:
33 000 - 70 000 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Kontakt
prace|radiohana#cz

Články ze světa práce

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.