Všeobecní administrativní pracovníci

Náplň práce: Asistenční práce a administrativní podpora - tisk, skenování, skládání výkresů apod. Péče o prostory o prostory jednacích místností (úklid, doplnění zásob, květiny) Distribuce dokumentů na poštu, podatelny Požadujeme: Hledáme především zodpovědného a pečlivého člověka, který bude spolehlivou podporou ateliéru Znalost práce s MS Office ŘP sk. B výhodou, není podmínkou Nabízíme: Práci na zkrácený úvazek cca 10 hodin týdně, vhodné jako přivýdělek Práce v dopoledních hodinách cca 2 hod/den. Začátek a konec pracovní doby v rozmezí mezi 8 -12 hod, dle domluvy a preferencí kandidáta (ky) Stabilní zázemí prosperující společnosti Příjemný pracovní kolektiv Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: alice.cechova@gebasatelier.cz

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Podobné pracovní nabídky v regionu

Všeobecní administrativní pracovníci

Hradec KrálovéEFEZA s.r.o.
24 000 - 28 000 Kč

Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací

Hradec KrálovéStatutární město Hradec Králov
25 280 - 37 170 Kč

Pracovník zpracovatelského centra

33 000 - 35 000 KčHradec Královéfajn-brigady.cz

Všeobecní administrativní pracovníci

Hradec KrálovéPropagační podnik Hradec Králo
130 - 150 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci

Hradec KrálovéPropagační podnik Hradec Králo
150 - 200 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci

Hradec KrálovéKODECAR HK, spol. s r.o.
20 000 - 30 000 Kč




Články ze světa práce


Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené
Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?
Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?

Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.