Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Popis pozice:
- vedení a kontrola personální agendy, evidence zájemců o práci, nábor pracovníků, vedení a aktualizace docházkového systému, příprava pracovněprávních dokumentů
- evidence agenturních pracovníků, jejich nábor, komunikace se zaměstnanci a s agenturami
- překlady z/do UA, reporting, používání sociálních sítí, aktivní vyhledávání pracovníků ze zahraničí
Požadavky:
- znalost cizího jazyka AJ /NJ / UA výhodou, znalost práce s PC MS Office, SAP výhodou
- znalost Zákoníku práce a souvisejících předpisů výhodou
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič výhodou
- spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, výborné komunikační schopnosti
Vhody:
Letní a zimní prémie, navyšování mzdy dle získaných odborných znalostí a osobní ohodnocení. Až 5 týdnů dovolené + zdravotní volno. Benefitní program Cafeteria Pluxee.
Zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů, slevy u prodejců vozidel a nabídky zvýhodněných pojišťovacích produktů. Stravenkový paušál.
Po zapracování příspěvek na soukromé penzijní pojištění. Profesní rozvoj, odborná a jazyková školení, možnost kariérního růstu a mnoho dalších ...

Plat od:
33 500 Kč
Pracoviště:
Plzeň-jih
Nástup:
13.03.2024
Obor a Profese:
HR specialista
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Lucie Černá
377 198 999, 720 967 436
lucie#cerna|md-elektronik#cz