Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Náplň práce: ovládání PLC, rozvody vzduchu festo, čidla a snímače, obsluha seřízení robotu KUKA a YASKAWA.
Požadujeme: SOU/SŠ technického zaměření, dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, zodpovědnost.
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné podnikové stravování, dny placeného volna, příspěvek na penzijní připojištění.
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

Plat od:
40 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
16.04.2024
Obor a Profese:
Mechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Radoslava Dryová
dryova|koh-i-noor#cz