Svářeči

Požadujeme:
- znalost čtení technických výkresů a pracovat podle nich
- platné svářečské zkoušky platné svářečské zkoušky na metodu 135/136 - výhodou
- platné jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost pracovat ve dvousměnném provozu, manuální zručnost

Náplň práce:
- Samostatné svařování kovů s použitím různých svařovacích technologií dle technických výkresů
- Připravuje pracoviště
"- Připravuje nástroje a svařovací přístroje
- Šetrně používá nástroje a svařovací přístroje, používá, udržuje a čistí dle návodu k obsluze

Nabízíme:
- příspěvky na stravování, závodní stravování za 29 Kč
- 5 týdnů dovolené
- parkoviště v areálu společnosti
- dlouhodobou pracovní stabilitu
- odborné kurzy a školení
- prémie za docházku 1200 Kč, prémie 2500 Kč z fondu vedoucího
- prémie 0-10% z tarifu měsíčně.
- příspěvek na penzijní připojištění

Místo pracoviště je Slaný.

Telefonický nebo e-mailový kontakt viz výše.

Plat od:
26 000 - 34 000 Kč
Pracoviště:
Slaný
Nástup:
15.03.2024
Obor a Profese:
Svářeč
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Marcela Sadílková
312 510 107
marcela#sadilkova|mce-hg#com