Obsluha průmyslových robotů

POPIS POZICE:
Obsluha robotických pracovišť,
Ruční manipulace s materiálem
Měření pomocí kontrolních přípravků a kalibru
Vedení registračních karet
Ve spolupráci s vedoucím a kvalitou řeší neshodné výrobky
Nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden) může být změněn na 3 směnný provoz
POŽADAVKY:
Praxe v automotive výhodou
Časová flexibilita podmínkou
Ochota práce na směny
Fyzická zdatnost
Nástup ihned do kmene
Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení smlouvy.
Zaměstnanecké benefity:
Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem
K hrubé mzdě poskytujeme příplatky za nepřetržitý provoz, noční, víkendové směny a příspěvek na stravu.
25 dní dovolené za kalendářní rok
Školení zdarma
Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty
Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve
Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream
Příspěvek na Multisport kartu
Hlásit se telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Plat od:
24 500 - 29 900 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
15.03.2024
Obor a Profese:
Technik
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Erika Gladišová
775 504 091
erika#gladisova|sodecia#com