Inženýři projektanti inženýrských děl

Náplň práce: Zpracování plánů péče ZCHÚ, provádění biologických a dendrologických průzkumů. Zpracování studií (a dalších materiálů a dokumentů) v oblasti vodního hospodářství, životního prostředí a krajinného plánování - po zapracování vedení vlastních projektů. Zajištění stanovisek v oblasti životního prostředí a EIA. Písemná i telefonická komunikace s dotčenými subjekty, subdodavateli a klienty. Užívání softwaru Atlas, AutoCAD, GIS, zpracování matematických modelů používaných ve vodním hospodářství (HEC-RAS, HEC-HMS). Práci v týmu. Spolupráci s obchodním oddělením při zasmluvňování projektů a s ekonomickým oddělením při fakturaci. Nabízíme: V rámci podpory work-life balanc a spokojenosti zaměstnanců nabízíme pružnou pracovní dobu s pevnou pracovní dobou od 10:00 do 15:00. Rozložení zbytku pracovní doby v rámci měsíce je na Vás. Neformální prostředí a přátelský kolektiv. Po domluvě možnost zkráceného pracovního úvazku. Příspěvek na stravování zasíláme na účet společně s výplatou. Pokud jezdíte rádi do práce na kole, využijete naší kolárny a sprch. Parkování zdarma. Dog-friendly a children friendly office. Mzdový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení. Karta Multisport pro sportovní a relaxační aktivity. Firemní akce. Požadujeme: vzdělání v oboru životní prostředí/zemědělství/ lesnictví s důrazem na vodní hospodářství, krajinu, ochranu přírody nebo pozemkové úpravy. Uvítáme, pokud už máte zkušenosti s vedením projektů, není to ale podmínkou. Znalost projektování v AutoCAD a jiných projekčních programech je výhodou. Znalost práce v HEC-RAS nebo HEC-HMS je vítaná. Autorizace k provádění biologického hodnocení ve smyslu § 67 podle § 45i zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny je výhodou, ale není podmínkou. Rádi pod naší střechou uvítáme učenlivého a spolehlivého kolegu. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis a motivační dopis emailem do 30. 4. 2024 na emailovou adresu synkova@sindlar.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "(příjmení) - Vodohospodář, krajinář - HK". Pošlete nám svoje CV! Čteme každý životopis a všem odpovídáme.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Podobné pracovní nabídky v regionu




Podobné nabídky práce

Inženýři projektanti budov

Česká TřebováKORADO, a.s.
50 000 - 60 000 Kč

Inženýři projektanti inženýrských děl

PardubiceM - PROJEKCE s.r.o.
od 40 000 Kč

Inženýři projektanti inženýrských děl

PardubiceM - PROJEKCE s.r.o.
od 35 000 Kč

Inženýři projektanti budov

PardubiceMatěj Machač
od 37 000 Kč

Články ze světa práce


Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?
Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?
Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?