TECHNOLOG VÝROBY - těsná blízkost Plzně

Znáte technologické postupy a řešíte technologické problémy? Orientujete se v technologické dílně, normách, seřízení výroby a měřidlech?

Přijďte k nám na pokec o pracovních možnostech, věříme, že Vás zaujmeme!

Náplň Vaší práce:

- Tvorba technologických postupů mechanických položek a jejich revize
- Vedení požadované technologické dokumentace
- Posouzení technologických možností výroby a optimalizace výrobních procesů (stanovování oprav, stanovování výkonnostních norem atp.)
- Spolupráce s výrobou, kontrolou, konstrukcí a ostatními technologyZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
50 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- Alespoň SŠ vzdělání technického zaměření s praxí
- Znalost tvorby technologických postupů
- Čtení výkresové dokumentace a znalost materiálů
- Technické myšlení a zájem o technologie

Cizí jazyk:

Anglicky, Německy

Bonusy:

-atraktivní finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
- zázemí mezinárodní společnosti
- stravenky
- příspěvky na penzijní/životní připojištění
- další odborné vzdělávání a osobní rozvoj
- bonusová dovolená dle odpracovaných let

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Technolog výroby
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Plzen (GR)
(+420) 378 402 800
D#Ulc#406327203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?