Obchodní zástupce - Moravskoslezský kraj

Vaše náplň práce
  • akvizice nových zákazníků (závodní jídelny, školní jídelny, léčebny, domovy seniorů apod.)
  • segment colonial, koření, nápoje
  • perfektní servis a proklientský přístup je důležitou součástí práce
  • možnost výběru zaměstnaneckého poměru, tj. možnost OSVČ i hlavní pracovní poměr

Váš profil
  • zkušenosti v obchodě v segmentu potravinářství se zaměřením na sociální gastro podmínkou
  • znalost regionu - aktivní kontakty v segmentu sociálního gastra (závodní jídelny, školní jídelny, domovy seniorů apod.)
  • zájem o nové gastronomické trendy, zkušenost z oblasti gastronomie, záliba ve vaření výhodou
  • aktivní řidič (platné řidičské oprávnění skupiny B)

Naše nabídka
  • služební automobil
  • notebook, mobilní telefon
  • v případě hlavního pracovního poměru fixní mzda + provize z prodeje, v případě spolupráce na ŽL (procenta z obratu)
  • možnost home office
  • zvýhodněné ceny na firemní produkty

Pracoviště:
Opava
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Prodej a obchod, Prodej a obchod: Obchodní zástupce
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Miroslava Lugué
m#lugue|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?