EKONOM | STRAKONICKO | NÁSTUP IHNED

Nabízíme zajímavou příležitost pro FINANČNÍHO MANAŽERA / EKONOMA na Strakonicku!

Hledáte práci v oblasti podnikových financní a máte již několikaletou praxi v oboru? Dorozumíte se anglicky (převážně emailem) a můžete nastoupit prakticky ihned?

Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:
- Spolupráce na přípravě finanční strategie a rozpočtů a plánů pro jednotlivá střediska a podnik jako celek a jejich průběžné vyhodnocování
- Sestavování pravidelných reportů za svěřené oblasti – měsíční, čtvrtletní a to včetně ad-hoc reportů pro manažery
- Zpracovávání finančních analýz, výkazů a dat dle zadání
- Tvorba kalkulací
- Příprava podkladů (nejen) pro kontroly státních orgánů a interní audit
- Aktivní spolupráce s vedoucími i ostatních úseků podniku

Těšíme se na váš životopis a případnou spolupráci!Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
60 000 Kč
Pracoviště:
Strakonice
Plný úvazek
Podmínky:

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Angličtina na úrovni B1 (převážně emailová komunikace)
- Praxe s podnikovými financemi ve výrobním závodě
- Zkušenosti s vedením lidí výhodou
- Zkušenosti s programem Helios výhodou

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

- Možnost home office
- Flexibilní pracovní doba
- Závodní stravování
- Služební auto, telefon, PC
- Benefity za odpracované roky, výročí, apod.
- Odborné vzdělávání a profesní rozvoj
- Další zaměstnanecké výhody

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Country Director/Manager
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Ceske Budejovice (GR)
(+420) 389 502 940
A#Jancurova#406062203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.