TECHNIK ELEKTRO - 1 směna | BRNO | 35-40 000 Kč

Máte minimálně SOU vzdělání? Vlastníte osvědčení dle zákona č.250 (bývalá vyhláška 50)? Chcete pracovat jen na jednu směnu v moderním prostředí a s flexibilní pracovní dobou? Přijímáme také absolventy a kandidáty s chutí učit se!

Náplň práce:
- Instalace jednotlivých modulů na mikroskop a práce s elektronikou
- Nastavování, testování a kalibrace mikroskopů pomocí počítače
- Konzultace s kolegy z vývoje nebo inženýringu
- Práce v malých týmech a vzájemná podpora kolegůZašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Pracoviště:
Jihomoravský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- elektrotechnické vzdělání (zákon č. 250, bývalá vyhláška 50)
- základní znalost AJ
- hledáme jak absolventy, tak kandidáty se zkušeností s elektrotechnikou

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

- nástupní bonus 30 000 Kč
- ranní směna
- pružná pracovní doba s pevným středem 8:00 – 13:00
- jazykové kurzy
- neustálý rozvoj a kariérní příležitosti
- 5 týdnů dovolené + 3 dny extra volna
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- výhodný mobilní tarif
- Multisport karta

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Elektrotechnik
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Brno (GI)
m#pospisil#405857203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.