Obchodník Allianz pojišťovny

Vaše náplň práce
  • komplexní poradenství pro soukromé osoby i podnikatele
  • aktivní obchodní činnost – osobní či online schůzky
  • zpracování obchodních nabídek ušitých na míru každého klienta dle jeho potřeb a přání

Váš profil
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • čistý trestní rejstřík
  • obchodního ducha s chutí na sobě neustále pracovat
  • férovost, spolehlivost

Naše nabídka
  • měsíční fixní ohodnocení (v 1. roce 215 000 Kč) + velmi zajímavé provize
  • 13. plat
  • výraznou podporu při zaškolení v prvních měsících spolupráce od zkušeného manažera pobočky včetně online školení každý týden
  • zázemí plzeňské pobočky, kde najdete skvělý kolektiv lidí, kteří Vám se vším pomohou
  • flexibilní pracovní dobu (jste pánem svého času)
  • slevy na firemní produkty
  • možnost výběru oblasti působení v Plzeňském kraji (Plzeňsko, Klatovsko, Domažlicko,…)
  • celofiremní setkání v ČR i zahraničí
  • možnost kariérního růstu – i Vy se můžete stát manažerem
  • spolupráce na ŽL

Nástup: možno ihned

Místo práce: záleží na Vás!

Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

  • 13. plat

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Prodej a obchod
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
+420724902405
g#fialova|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?