Příslušníci Hasičského záchranného sboru ČR a hasiči ostatních jednotek požární ochrany

Místo výkonu práce: Děčín

Požadavky:
• občanství České Republiky
• minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru
• trestní bezúhonnost
• zdravotní, osobní a fyzická způsobilost
• řidičský průkaz skupiny C výhodou
• bez stranické příslušnosti
• vhodné i pro absolventy

Hlavní náplň služební činnosti:
• provádění složitých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech
• kontrola a údržba technických a věcných prostředků
• provádění pravidelné odborné a fyzické přípravy

Nabízíme:
• zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi
• stabilitu, jistotu a dlouhodobou perspektivu, stálý růst služebního příjmu
• služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 SB. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění
• směnný provoz (24 hodinové služby + 2 dny volna)
• 6 týdnů dovolené
• neustálý profesní rozvoj
• velmi výhodný telefonní tarif ze zaměstnaneckého balíčku (i pro rodinné příslušníky)
• platové zařazení:
- nástup ve 2.tarifní třídě, rozpětí platového tarifu od 27.580,- Kč do 39.930,- Kč, podle započitatelné praxe
- po absolvování vstupního odborného kurzu v 3. tarifní třídě od 27.900,- Kč do 40.520,- Kč, podle započitatelné praxe,
- zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 5.600,- Kč,
- příspěvek za používání dýchací techniky ve výši 500,- Kč,
- odměna za služební pohotovost cca ve výši 4.500,- Kč - 8.000,- Kč,
- možnost osobního příplatku po zapracování

Doklady, které uchazeč doloží:
• strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a telefonu a popř. e-mailu,
• kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Dotazy k přijímacímu řízení nebo k náplni služební činnosti směřujte na tel. 950 435 222, Petra Havlová, nebo e-mailem na adresu: petra.havlova@hzscr.cz

Plat od:
27 580 - 40 520 Kč
Pracoviště:
Děčín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Hasič
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Petra Havlová
950 435 222
petra#havlova|hzscr#cz