Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Náplň práce: - koordinace a dohled obsluhy výrobní a montážní linky
- obsluha výrobní a montážní linky - zpracovávání odhadů nákladů, evidence a zpráv, pracovních postupů, parametrů, schémat a nákresů
- kontrola a testování hotových komponent a zařízení
- odhalování nedostatků a vyřazování vadných výrobků
- zajišťování funkčnosti výrobní a montážní linky a bezpečnosti pracovníků
Požadavky na zaměstnance: - podmínkou zkušenost s obsluhou výrobní a montážní linky v rozsahu alespoň 3 let
- znalost práce s PC, tabulkami, výrobní a montážní linkou
- schopnost učit se novým věcem a odolnost vůči stresu - spolehlivost - znalost alespoň jednoho světového jazyka
Znalost angličtiny výhodou, většina obchodního vedení mluví anglicky.
Svůj životopis, stručný motivační dopis zašlete na: office[@]royax.cz. (Bližší informace na stejném e-mailu).
3x sick day / rok
První kontakt telefonicky nebo emailem v PO - Pá v době od 9 - 12,30 hod.

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Benešov
Nástup:
15.04.2024
Obor a Profese:
Mistr
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Tannaz Rasaee Mehr
739 379 377
office|royax#eu