Správci objektů

Požadujeme:
preciznost, odpovědnost, kvalitu práce.
Nutná časová flexibilita.

Náplň práce:
správa a údržba svěřeného objektu, plánování a kontrola stavebních a jiných úprav a oprav,
jednoduchá údržba objektu, obchůzky za účelem kontroly a zajištění bezpečnosti.

Životopisy zasílejte na výše uvedený e-mail. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a bude s nimi proveden pohovor.

Plat od:
25 600 Kč
Pracoviště:
Kladno
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Domovník/správce objektu
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Artem Plachotňuk
olarte|seznam#cz






Podobné nabídky práce

Správci objektů

VarnsdorfVyšší odborná škola, Střední p
25 280 - 37 170 Kč

Správci objektů

Praha-západBIOPHARM, Výzkumný ústav biofa
od 35 000 Kč

Správci objektů

KrnovStředisko volného času Krnov,
23 500 - 26 000 Kč

Správci objektů

PardubiceZákladní škola a mateřská škol
18 900 - 25 290 Kč

Správci objektů

PardubiceZákladní škola a mateřská škol
od 21 750 Kč

Správci objektů

KolínMateřská škola Český Brod, Sok
od 10 115 Kč

Články ze světa práce


Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?
Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?
Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.