Pracovníci ostrahy, strážní

Pozice: ostraha OD
Náplň práce:
strážní a detektivní činnost, práce i na CCTV, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.
Požadujeme:
čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Nástup od 1.5.2024 na dobu určitou do 30.4.2025. Mzda: 27 000,- Kč
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. 734 881 686 Svatava Šašková Po-Pá od 9.00 -16.00 nebo na mail: nabor1.centrum@protektia.cz
Místo výkonu práce: Protektia s.r.o., provozovna Obchodní dům PB, Žežická č.p. 598, Příbram V-Zdaboř

Plat od:
27 000 Kč
Pracoviště:
Příbram
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Svatava Šašková
734 881 686
nabor1#centrum|protektia#cz

Články ze světa práce

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?