Svářeči

Česká firma zabývající se zakázkovou kovovýrobou a výrobou dílů pro kolejová vozidla hledá posilu.

Náplň práce:
- stavba svařenců dle výkresové dokumentace
- svařování metodami 135 a 141
- svařování materiálů ocel, nerez, hliník
- svařování metodou TIG výhodou
- certifikáty dle EN 9606-1 výhodou

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci – značky svarů
- ochota dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- odpovědnost, flexibilita, ochota učit se, samostatnost

Nabízíme:
- nadprůměrné mzdové ohodnocení pro zkušené uchazeče
- mzdový růst dle dosažených certifikací
- příjemný a motivovaný kolektiv
- bonusy/prémie
- stravenky
- 20 dní dovolené + 5 sick days

Nástup:
- únor/březen 2024 nebo dle dohody

Plat od:
45 000 Kč
Pracoviště:
Klatovy
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Svářeč
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Iveta Kubešová
702 056 393
hr|hkindustry#cz