Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

První kontakt: e-mailem, telefonicky (Každý den mezi 09 a 14 hod.) nebo osobně (Masarykovo nám. 77, 664 71 Veverská Bítýška, Úterý od 11 hod.)

Společnost HARTMANN - RICO a.s. patří s počtem 1500 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN, která je zastoupena v mnoha evropských i mimoevropských zemích.

NÁPLŇ PRÁCE: příprava komponentů pro výrobu skládání operačních roušek kompletace operačních setů
POŽADUJEME: manuální zručnost chuť pracovat dobrý zdravotní stav bezúhonnost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny, závodní stravování, práce v čistém prostředí

Příplatek za nepřetržitý provoz.

Místo výkonu práce: Masarykovo nám. č.p. 77, Veverská Bítýška 664 71, okr.Brno-venkov - jako hlavní místo výkonu práce a dále provozovny HARTMANN-RICO a.s., Malá Bukovina 50, Chvalkovice 552 04, okr.Náchod HARTMANN-RICO a.s., Bělohradská 109, Havlíčkův Brod 580 01, okr. Havlíčkův Brod

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Plat od:
23 400 Kč
Pracoviště:
Brno-venkov
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Operátor výroby
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Marcela Neumannová
725 671 851
naborybvb|hartmann#info

Články ze světa práce

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?