Finanční manažer

Vaše náplň práce
  • řízení finančního oddělení
  • zodpovědnost za vedení financování výrobního závodu
  • spoluúčast na závěrkách podniku, řízení cash flow
  • budgeting, controlling, reporting
  • zajištění souladu korporátních standardů s nástroji a procesy v praxi
  • dohled nad dodržováním českých a mezinárodních účetních standardů včetně daňové legislativy
  • příprava přiznání k dani právnických osob
  • Intrastat
  • komunikace s bankami, auditory, daňovými poradci
  • další operativa dle kompetencí této role

Váš profil
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 5 letá praxe z mezinárodní výrobní společnosti na podobné pozici (automotive výhodou)
  • nutná pokročilá komunikace v jazyce anglickém
  • odborné znalosti české účetní legislativy a daňových zákonů + IFRS
  • zkušenosti s řízením týmu
  • time management, proaktivita, pečlivost, analytické myšlení, manažerské dovednosti
  • pokročilá znalost práce v MS Office, zvláště Excel
  • znalost SAPu nutností

Naše nabídka
  • výhled stabilního zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • možnost na sobě odborně pracovat i kariérně růst
  • moderní prostředí i technologie, sehraný tým
  • zajímavá výše základní mzdy
  • pružná pracovní doba, možnost home offce, mobil, notebook
  • 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na stravování a další pestrá škála z benefit programu
  • nástup možný IHNED
  • místo práce: okres Nový Jičín

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.