PRODUKTOVÝ INŽENÝR | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

Máš zkušenosti s procesem vývoje produktu a změnovými řízeními dle přání zákazníka? Jsi technický typ, který se vyzná v technických výkresech? Domluvíš se anglicky a chceš být součástí vývojového týmu? Potom se určitě přihlas na pozici: PRODUKTOVÝ INŽENÝR | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE Co Tě čeká: - technická správa stávajících produktů, včetně jejich inovací a změn - vytváření a udržování technické dokumentace produktů - validace a implementace technických změn produktů - dle přání zákazníka - technická podpora zákazníkům, dodavatelům a interním oddělením - technická kontrola zákaznických objednávek - možnost podílení se na nových projektech ve vývojiZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí
Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?