Technik fotovoltaických elektráren

Do našeho týmu v Jevíčku hledáme technika fotovoltaických elektráren.
Náplň práce:
Stanete se nedílnou součástí teamu v každém stupni realizace fotovoltaické elektrárny. Pracovat budete jak v kanceláři, tak v terénu u zákazníků. Předmontážní prohlídky, návrhy řešení, komunikace se zákazníky i montážníky, dohled nad průběhem realizace, diagnostika a odstranění problému, spolupráce s dalšími členy týmu.
Požadujeme:
Praxi v oboru fotovoltaických elektráren, zapojení komponent, rozváděčů, zprovoznění. Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, orientaci v technické dokumentaci a schopnost pracovat ve výkresové dokumentaci a elektro schématech. Kvalifikace pro práci s elektrickým zařízením – dle NV 194/2022 Sb., §6 a řidičský průkaz sk. B podmínkou.
Nabízíme:
Práci v české společnosti, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, produktová a další technická školení, rozšíření znalostí v oboru elektro podle NV 194/2022 Sb., zdarma. Práci na hlavní pracovní poměr. Osobní a profesní růst. Nástup možný ihned.

Pracoviště:
okres Svitavy
Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Technika a vývoj - Technik
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Jiří Havlíček
+420461540149
prace|blaukom#cz