Stavební a provozní elektrikáři

Pozice: elektrikář/ka modulových staveb
Kontakt: Donátová Kristýna Mgr., tel.: 602 479 811, e-mail: donatova@zrup.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- Vyučení / SŠ vzdělání v oboru elektro (důležitější je praxe, dovednosti a znalosti)
- Odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 5 a vyšší
- Samostatnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, flexibilita
CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- Elektroinstalační práce - montáž, opravy a údržba dle zadání a projektové dokumentace
- podílení se na realizaci nových rozvodů na zajímavých zakázkách mimo haly v Příbrami (pouze pokud budete mít zájem cestovat, není podmínkou)
- provádění hrubých elektroinstalací, montáž a zapojování koncových prvků, zapojování vývodů rozvaděčů, odzkoušení elektroinstalace
Zaměstnanecké výhody:
160 Kč stravenky, týden dovolené navíc, firemní akce, firemní tarif od Vodafone, ovocné středy, nápoje na pracovišti
Nástup od 1.2.2024 na dobu určitou do 31.1.2025. Mzda: 29 000,- až 35 000,- Kč
Místo výkonu práce: ZRUP Příbram a.s., Žežická č.p. 522, Příbram VII

Plat od:
29 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Příbram
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Elektrikář
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Mgr. Kristýna Donátová
602 479 811
donatova|zrup#cz