Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Mzda pro 30-ti hodinový úvazek bude 18.000,- až 21.000,- Kč.
Náplň práce:
- Evidence návštěv areálu
- Denní směny: evidence osob, o víkendu pochůzky
- Noční směny: obchůzky areálu, protipožární kontrola
- Jedná se o klidnou práci bez stresu
- 12 hodinové směny - denní, noční
Požadujeme:
- Čistý rejstřík trestů
- Spolehlivost, dochvilnost, komunikativnost
- Zkoušky strážného - výhodou, ale ne podmínkou
Bonusy: Příplatky za ID, příspěvek na dopravu, benefiční karta.
První kontakt možný e-mailem či telefonicky Po-Pá 8:00 - 14:00 nebo osobně Edvarda Beneše 70, Plzeň Po, Út a Čt 9:00 - 14:00.

Plat od:
18 900 Kč
Pracoviště:
Plzeň-sever
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
22.01.2024
Obor a Profese:
Strážný/hlídač
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Michaela Smržová
800 205 206
nabor|bbs#eu