Ostatní stavební technici

Požadavky: praxe ve stavebnictví.
Vzdělání: vzdělání ÚSO s maturitou stavebního směru.
Další požadavky: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. "B", komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost.
Náplň práce:
" sledování technického stavu družstevních domů v terénu,
" zabezpečování servisní činnosti v oblasti provozu družstevních domů,
" vedení agendy bytových domů,
" výkon technického dozoru stavebníka,
" údržba správní budovy družstva a vozového parku,
" vyřizování objednávek na opravy bytových domů,
" vyřizování reklamací,
" evidence a likvidace faktur za provedené práce a další činnosti spojené s provozem bytových domů.
Nabízíme: jednosměnný provoz, práce na hlavní pracovní poměr, stravenkový paušál, pět týdnů dovolené, pět dnů zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění a ostatní benefity ze sociálního programu.

Přihlášky se strukturovaným životopisem a s kopií dokladu o dosaženém vzdělání v oboru nám zasílejte na email: hanzal@sbdprachatice.cz. Nástup dle dohody.

Plat od:
33 000 - 38 000 Kč
Pracoviště:
Prachatice
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Technik ve stavebnictví
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Rudolf Hanzal
723 723 950
hanzal|sbdprachatice#cz