Stavební technici provozní

Náplň práce: - zabezpečení přípravy a realizace zakázek stavební údržby a oprav, nákupů stavebních materiálů - koordinace stavebních prací dodavatelsky i svépomocí vojsk - kontrola kvality provedených prací, správnost a kontrola skutečně provedených prací a fakturace - vedení předepsané agendy zakázek, nemovitého majetku - kontrolní činnosti v oblasti vnitřních úklidů Požadujeme: - střední odborné vzdělání s maturitou stavebního směru - orientace a znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, stavebního zákona - pracování výkazu výměr a rozpočtování stavebních prací v programu Kros Plus - stavební dohled při provádění stavebních prací - zkušební doba 3 měsíce - uživatelská znalost MS Office - řidičský průkaz výhodou Nabízíme: - 25 dnů dovolené + 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů - příspěvek na stravování - po roce možnost změny PP na dobu neurčitou Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna Kontakt: telefonicky PO-PÁ 8:00 - 15:00, e-mailem

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.

Podobné pracovní nabídky v regionu

Stavební technici

PrahaMěsto Třebíč
od 40 000 Kč

Stavební inženýři

PrahaFAPAL s.r.o.
25 000 - 50 000 Kč

Dispečeři stavební výroby

PrahaRealsan Group, SE
35 000 - 50 000 Kč

Ostatní stavební technici

PrahaBudimex S.A.,odštěpný závod Če
50 000 - 80 000 Kč