Úředníci cestovních kanceláří a agentur

Životopis, spolu s průvodním dopisem zasílejte na e-mail: kariera@smilex.cz
Do e-mailu prosím uveďte přesný název pozice "Pracovník pro prodej letenek".
Pozice vhodná i pro OZP. Jste-li uchazeč OZP, uveďte prosím v e-mailu druh omezení.

Pracovní náplň:
prodej letenek a doplňkových cestovních služeb (ubytování, pronájem aut, pojištění atd.)
vytváření rezervací a vystavování letenek dle požadavků klientů
práce v rezervačních systémech GDS, leteckých společností, hotelů atd.
zpracovávání běžné prodejní administrativy
obsluha klientů v kanceláři, telefonicky a e-mailem
komplexní péče o klienty

Požadujeme:
znalost rezervačního systému Amadeus nebo Galileo
příjemné, profesionální a efektivní jednání s klientem
zodpovědnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu
znalost angličtiny
ochotu vzdělávat se
praxe v prodeji cestovních služeb výhodou

Nabízíme:
zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci v české firmě
zaškolení pro práci s daným segmentem zákazníka
nástupní plat 25 000 Kč + odměny
slevy na produkty společnosti (jízdenky, letenky, dovolená a další)
agentské letenky
pracoviště v Ostravě
nástup dle dohody

Plat od:
30 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Delegát cestovní kanceláře
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Svoboda
kariera|smilex#cz