Chemici organici

Poděbradský Josef DiS., t e-mail: podebradsky@apigenex.com

Společnost APIGENEX s.r.o. patří v ČR mezi několik málo moderních výzkumných komerčních pracovišť. Pro zavedené peptidové oddělení hledáme všestranného organického/analytického chemika, který má blízko i k přístrojovému vybavení.

Požadavky: VŠ chemického směru, Znalost organické chemie, Laboratorní dovednosti v laboratoři organické syntézy (zkušenosti se syntézou na pevné fázi výhodou), Znalost instrumentálních metod pro identifikaci a separaci org. sloučenin (předně HPLC a MS), Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, Anglický jazyk (dobrá znalost slovem i písmem), Základní PC dovednosti, Schopnost spolupráce v týmu.

Náplň práce: Práce na nových peptidových molekulách pro různé fáze farmaceutického výzkumu, jak pro zahraniční, tak tuzemské partnery. Návrh a realizace syntézy peptidů (s použitím syntetizátoru nebo manuálně), syntetické modifikace peptidů v roztoku, obsluha a údržba strojového vybavení, identifikace a separace peptidů v analytickém i preparativním provedení (UPLC, UPLC/MS, prep. HPLC), spolupráce v rámci týmu.

Možnost prodloužení pracovní smlouvy po uplynutí doby určité.
4 týdny dovolené + týden navíc po odpracování 1. roku, stravenková karta SODEXO, karta Multisport, firemní sportovní akce během roku, sick day

Plat od:
40 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
10.01.2024
Obor a Profese:
Vědecko výzkumný pracovník
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Josef Poděbradský DiS.
607 07 96 96
podebradsky|apigenex#com