Obchodně-technický zástupce (stroje)

Vaše náplň práce
  • prodej dřevoobráběcích strojů, malých i velkých technologických celků
  • péče o klienty v rámci ČR a Slovenska, budování dlouhodobých vztahů (80%)
  • hledání a otevírání nových obchodních příležitostí (dřevozpracující průmysl)
  • zpracování obchodních nabídek
  • pravidelný kontakt s výrobci v zahraničí nad návrhy projektů
  • vlastní plánování obchodních aktivit, monitoring trhu

Váš profil
  • nutné odborné vzdělání technického zaměření (zpracování dřeva a příbuzné obory)
  • komunikativní znalost jazyka anglického nebo německého (zájem se jazyk učit)
  • obchodní nadání, zájem o seberozvoj a cestování, technické myšlení, komunikativnost
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • výhodou praxe na technické obchodní pozici
  • orientace v oboru dřevoobrábění
  • pozice vhodná i pro juniorní uchazeče, kteří se nebojí nových věcí a rádi jednají s lidmi

Naše nabídka
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr pro úspěšnou obchodní společnost
  • mobil, notebook, služební vůz
  • odborné zaškolení a podpora nejen ve zkušební době (mentor), možné zaškolení v Německu
  • pružná pracovní doba
  • fixní mzda doplněná o provize z prodeje
  • místo práce: region ČR a občas SK
  • Home office s možností využívat kancelář (okres Vyškov)
  • nástup možný dohodou dle potřeb uchazeče

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této role. Děkujeme.

Pracoviště:
Vyškov
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Prodej a obchod
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
+420724501667
m#buresova|trenkwalder#com

Prohlédnuté pracovní nabídky

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

od 30 000 KčOlomouc Horiba europe gmbh - organizač

Tesaři

od 22 200 KčHavlíčkův Brod Prostav alfa, s.r.o.

Články ze světa práce

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?