Technici počítačových sítí a systémů

Kontakt: Oertl David, tel.: 778 735 478, e-mail: oertl@ccinternet.cz
Prac.doba: 8:00 - 17:00 h.
Náplň práce:
- Připojování koncových zákazníků k internetu.
- Montáž a konfikurace antén pro příjem internetového signálu.
- Montáž a konfigurace siťových prvků.
- Vedení datových kabelů.
- Komunikace s klientem.

Požadujeme:
- Řidičský průkaz sk. B.
- Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost a slušné vystupování.
- Znalost práce s PC a znalost počítačových sítí (výhodou).
- Schopnost pracovat mimo jiné i ve výškách (montáž antén).
- Firemní vozidlo s možností využití i pro soukromé účely.
- Bezplatné připojení k internetu a IPTV.
- Firemní telefon a notebook i k soukromému využívání.
- Příspěvky na stravování.
- Multisport karta.
- Odborné zaškolení a dlouhodobou spolupráci.
- Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení.
- Možnost kariérního růstu.

Plat od:
38 000 Kč
Pracoviště:
Karlovy Vary
Nástup:
04.04.2024
Obor a Profese:
Technik HW
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
David Oertl
778 735 478
oertl|ccinternet#cz