Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví

Požadujeme:
o praxe ve stavebnictví - dopravní stavby výhodou,
o řidičský průkaz skupiny B,
o samostatné řídící a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost,
o časová a místní flexibilita,
o práce v týmu
Pracovní náplň:
o řízení a organizace stavebních zakázek
o řízení jednotlivých dodavatelů prací a materiálů
o jednání s investory, TDI a dodavateli
o příprava a hlídání dodržování harmonogramů staveb
o hlídání dodržování technologických předpisů a postupů
o sledování celkových finančních nákladů jednotlivých projektů
o zpracování administrativy spojené se zakázkou, vedení SD

Benefity:
o 5 týdnů dovolené,
o stravenkový paušál,
o 30.000, - Kč náborový příspěvek pro nově příchozí zaměstnance,
o služební vozidlo, notebook a mobilní telefon,
o peněžitý dar při pracovních výročích (5, 10, 15 let…)
o peněžitý dar při životních výročích (dovršení věku 50 let, při odchodu do starobního důchodu),
o vzdělávání a odborný rozvoj zaměstnanců.

Hlásit se na e-mail info@edstrade.cz nebo tel. 725 522 063, kontaktní osoba Bc. Marta Vaňková

Plat od:
40 000 - 60 000 Kč
Pracoviště:
Krnov
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Stavbyvedoucí
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Bc. Marta Vaňková
725522063
info|edstrade#cz