Hlavní stavbyvedoucí

1. kontakt telefonicky, e-mailem, osobně. Tel.: 731 113 010, e-mail: ucetni@jta.cz
Požadujeme: SŠ/VŠ stavebního směru, 3 roky praxe v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, nástup listopad 2023
Náplň práce: řízení staveb a předvýrobních činností staveb, kontrola a koordinace činnosti dodavatelů
Benefity: stravenkový paušál, penzijní připojištění, 13. a 14. plat, notebook, telefon
Místo výkonu práce: ČR

Plat od:
60 000 - 80 000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Stavbyvedoucí
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Jiřina Hamříková
731 113 010
ucetni|jta#cz