Ostatní odborní laboranti v oblasti zdravotnictví

1. kontakt e-mailem: Herdová Diana Mgr., e-mail: diana.herdova@inspamed.cz

Společnost INSPAMED se svými pobočkami v Praze, Pardubicích a Ostravě je největším ambulantním poskytovatelem služeb v oblasti spánkové medicíny v České republice. Zabýváme se diagnostikou a léčbou poruch spánku s využitím všech moderních technologií včetně telemetrie. Hlavním cílem naší společnosti je spokojený personál, bez kterého není spokojený pacient.
Hledáme SPÁNKOVÉHO LABORANTA pro pobočku spánkové poradny v Praze.

Náplň práce:
- práce s přístroji v rámci ambulantní diagnostiky a léčby poruch spánku
- přístroje přetlakové léčby, polygraf, polysomnograf, vyhodnocování biosignálů
- nevyžadujeme předchozí zkušenosti
- práce s ambulantním softwarem
- komunikace s pacienty

Nabízíme:
- plný úvazek (1.0), práci na pracovní smlouvu
- zajímavé platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené + další benefity
- práci v příjemném a komunikativním kolektivu dynamicky se rozvíjející společnosti
- možnost profesního růstu, postgraduálního vzdělávání

Požadujeme:
- ukončené Bc studium v oboru Biomedicínský technik / Biomedicínská technika
- příjemné vystupování, schopnost jednat s lidmi
- znalost práce na PC
- zájem o další vzdělávání
Kontaktní osoba: Mgr. Diana Herdová, tel: 725 894 155, diana.herdova@inspamed.cz

Zaměstnanecké výhody:
Osobní hodnocení a možnost platového růstu
Podpora vzdělávání a příspěvky na odborné kurzy
Firemní oblečení
25 dní dovolené
3 sick days
Stravenkový paušál

Plat od:
35 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.11.2023
Obor a Profese:
Laborant
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Mgr. Diana Herdová
diana#herdova|inspamed#cz