Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin

A11 z:22/9/2023 a:2/2/2024
Náplň práce:
- zpracovávat cenové nabídky a kalkulace, navrhovat technická řešení podlah, komunikovat se zákazníky a subdodavateli a doprovázet obchodníka na jednání u zákazníka.
Požadavky:
- technické myšlení
- znalost práce v MS Office.
- řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou:
- vzdělání v technickém oboru
- jste student/studentka či absolvent/absolventka na začátku své kariéry a hledáte zaměstnavatele, který vám dá první opravdu velkou příležitost.
Nabízíme:
- prémie, dárky k Vánocům a narozeninám, firemní akce, občerstvení na pracovišti, služební telefon a notebook, 5 týdnů dovolené, Multisport karta, kariérní růst.
Více informací o pozici: https://www.atemit.cz/job-positions/obchodne-technicky-specialista-junior-frydek/
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Plat od:
34 000 - 55 000 Kč
Pracoviště:
Frýdek-Místek
Nástup:
02.02.2024
Obor a Profese:
Obchodní zástupce
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Tereza Mašková
775 018 834
personalni|atemit#cz

Články ze světa práce

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.