Pracovníci v dopravě a přepravě

Požadujeme:
· SŠ vzdělání
· Praxe v logistice, spedičních službách či dopravě
· Analytické a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
· Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajalita
· Angličtina / ruština - mírně pokročilý
· Výborná znalost MS Office, práce na PC
Náplň práce:
· Každodenní komunikace se zákazníkem a dispečerem
· Plánování a trasování přeprav
· Dohled nad dispečery / standartně 3 dispečeři
· Řešení problematiky návaznosti práce
Zaměstnanecké výhody:
- Zvýhodněná cena PHM, 5 dni sick days, kurzy angličtiny, mobilní telefon, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Plat od:
25 000 Kč
Pracoviště:
Teplice
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Pracovník na železnici
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Jana Kůsová
601 348 292
kusova|stebal#cz