Ergoterapeuti se specializací

ERGOTERAPEUT / ERGOTERAPEUTKA
Vzdělání: dle zákona 96/2004 sb., §7
náplň práce:
- vstupní i výstupní vyšetření pacienta a stanovení léčebného plánu
- aplikovat ergoterapeutické postupy a metodiky v individuální a skupinové terapii
- v našem zařízení léčíme onemocnění pohybového aparátu, zejména pooperační stavy, některá revmatická a degenerativní onemocnění, onemocnění páteře, polytraumata, dále neurologická onemocnění všeho druhu - nemoci centrálního i periferního nervového systému, zejména stavy po CMP, DMO, poliomyelitis, míšní léze, po operacích mozku, nervosvalová onemocnění, RSM a další.
nabízíme:
- náborový příspěvek 80.000 Kč
- trvalý pracovní poměr
- 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny dovolené po třech letech pracovního poměru
- týden studijního volna (studium v oboru)
- hrazené další vzdělávání v oboru
- příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce pracovního poměru)
- příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování
- zaměstnanecké stravování
- 50% slevu do našeho aquacentra
- příspěvek z FKSP na volnočasové aktivity
požadujeme:
- profesionální a proklientské chování
- odpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem
- znalost AJ, případně NJ, RJ
kontakt:
Nela Ouředníková
personalista
Tel.: +420 499 860 123
GSM: +420 770 138 678
nela.ourednikova@janskelazne.com

Plat od:
32 000 - 34 900 Kč
Pracoviště:
Trutnov
Nástup:
10.04.2024
Obor a Profese:
Fyzioterapeut
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
499860123
nela#ourednikova|janskelazne#com