Kosmetici a maskéři

Prvotní kontakt v.mocova@trenkwalder.com nebo 724090757
Náplň práce:
- vyměřování a transformace obočí do ideálního tvaru
- diagnostika kosmetických dilemat zákazníků
- podpora prodeje kosmetických produktů na marketech Sephora po celé Praze

Požadavky:
- pozitivní, energický a proaktivní člověk, který rád komunikuje s lidmi
- čeština na velmi dobré komunikativní úrovni
- pečlivý/á, dobrý cit pro detail
- dobrá organizace a manuální zručnost
- možnost získat Benefit Brow Artist certifikaci
- výkon práce na dynamické půdě našeho partnera - SEPHORA (zaměstntanci bude dle domluvy přidělena jedna "domácí" prodejna)
- jedinečná školení, teambuildingy, interní soutěže
- nástupní plat 30.000 CZK hrubého měsíčně
- bonusy za splněné cíle až do výše 11.250 CZK hrubého měsíčně
- pracovní líčení v hodnotě až 20.000 CZK ročně
- plně hrazené stravenky ve výší 100 CZK za každý den v práci
- příspěvek na dopravu ve výší až 1800 CZK ročně

Plat od:
30 000 - 41 250 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.06.2023
Obor a Profese:
Kosmetička/vizážistka
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Veronika Mocová
724090757
v#mocova|trenkwalder#com