Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení

Měrková Martina, e-mail: merkovam@dpp.cz

Vaším úkolem bude:
" Montáž kabelových souborů (koncovek a spojek všech typů) střídavého a stejnosměrného napětí na kabelech klasických, celoplastových a na kabelech s polovodivými vrstvami (kabely 22kV) se současným odzkoušením a předáním do provozu
" Seřízení a nastavení složitých spínacích a ochranných zařízení, např. zemních ochran apod.
" Dílenské opravy a revize složitých elektrických přístrojů a zařízení rozvodů nn a vn
" Provádění revizí elektrických spotřebičů a nářadí podle ČSN a vnitřních norem
" Montáž a zapojování elektroinstalace v objektech , včetně kabelových rozvodů do 1kV
Co od Vás očekáváme:
" praxe výhodou
" Obor vzdělání: elektrotechnika, doprava
" zákon 250/2021 Sb. nebo 100/1995 Sb. - výhodou

Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
" Výkonnostní měsíční a dlouhodobé odměny dle Kolektivní smlouvy
" Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (Lítačka - roční kupón na MHD a "vlak PHA")
" Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 500 Kč/měsíc
" 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy (tzv. sick days)
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 140 Kč
" Poukázky FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok
" Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 5100 Kč/rok
" Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti
" Možnost dotovaného ubytování v ubytovně
" Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
24.04.2023
Obor a Profese:
Elektromontér
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Martina Měrková
merkovam|dpp#cz