Ostatní inženýři elektrotechnici a energetici

Hornová Jana, e-mail: jana.hornova.ext@siemens.com

Náplň práce:
o Svou kariéru zahájíte ve specializovaném týmu se zaměřením na pohonnou a automatizační techniku kolem systémů TIA Portal, SIMOTION, SINUMERIK, SIMOCRANE, SINAMICS a MindSphere.
o Digitální transformace v technologii pohonů nabírá na rychlosti. Do cloudu Siemens (MindSphere) je integrováno stále více produktů pro pohony. Vy vytváříte aplikace / řešení v technologii pohonů a rozhodujete se, která relevantní data pohonu budou integrována do cloudu Siemens
o Budete analyzovat cloudová data pohonů, vyvíjet aplikace a služby pro pohonové systémy, abyste zvýšili a optimalizovali výkon závodu našich zákazníků v průmyslovém prostředí
o Koordinujete aplikace/řešení se zákazníky, produktový management a/nebo projektový management
o Hodnotíte a optimalizujete použité komponenty automatizace a pohonu
o Vytváříte koncepty podle technologických požadavků (zákaznických) aplikací

Požadavky:

o vzdělání v oblasti elektrotechniky, energetické techniky nebo mechatroniky nebo profesní zkušenosti z oboru výhodou
o odborné znalosti v oblasti objektově orientované analýzy, návrhu a programování a také dobré programátorské dovednosti, např. v Javě, C# výhodou
o odborné znalosti v oblasti pohonné techniky, automatizační techniky a komunikační techniky vítány, ale rádi vás zde také zaškolíme
o angličtina slovem i písmem

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Plat od:
60 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.06.2023
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Jana Hornová
jana#hornova#ext|siemens#com

Články ze světa práce

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?