Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Řízení pracovníků na směně, zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů, zlepšování procesů výroby, zodpovědnost za dodržování postupů ve výrobě, reportování, zaučení nových podřízených, organizace pracovišť a směn.

Požadujeme:
Ukončené SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru, 2 roky praxi v automobilovém nebo strojírenském průmyslu na obdobné pozici, schopnost vést a rozvíjet lidi, plánovat a organizovat, práci ve směnném provozu, komunikativnost, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Plat od:
35 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Kolín
Nástup:
26.07.2023
Obor a Profese:
Mistr
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jitka Dvořáková
267 227 312
jitka#dvorakova|benesalat#cz