Kontrolor ve výrobě CNC strojů - Mnichovo Hradiště

Vaše náplň práce
  • optická kontrola obrobků
  • práce s mikroskopem, měřicí technikou, optickými a ručními měřidly
  • spolupráce při korekcích výroby a se seřizovačem při výrobě CNC
  • dokumentace výrobního procesu

Váš profil
  • manuální zručnost, trpělivost, dobrý zrak
  • preciznost při práci, smysl pro detail
  • základní uživatelská znalost práce na PC
  • pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost
  • vyučení v technickém oboru

Naše nabídka
  • motivující mzdové ohodnocení - podle zkušeností a rychlosti zapracování
  • zaměstnanecké benefity - osobní volno, stravenky, příspěvky na pojištění a další
  • práce v menším, čistém a moderním pracovním kolektivu
  • dlouhodobá spolupráce ve stabilní firmě

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Pracoviště:
Průmyslový obvod-východ, Jiráskova 601, Mnichovo Hradiště
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Výroba a průmysl
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Tereza Baťková
+420777188201
t#batkova|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.