Vývojáři softwaru

Kontakt :e-mail: Jan.stafa@siemens.com

Náplň práce:
* Vyvíjí elektronické součástky.
* Testuje elektronické součástky.
* Identifikuje a vybírá komponenty, materiály, díly a polotovary vhodné pro návrh elektronického systému.
* Vytváří elektronické modely a toleranční analýzy pro simulaci elektronických návrhových konceptů.
* Vypočítává a vytváří finální layout včetně dokumentace a specifikace dílů, sestav nebo hotových výrobků.
* Udržuje soubory technických produktů.
* Analyzuje stávající vývojové postupy a navrhuje vylepšení.
* Aktualizuje design stávajících zařízení přidáním elektronických prvků.
* Analyzuje požadavky na lokalizaci a podle toho navrhuje/přizpůsobuje produkty a řešení.

Požadavky:
" VŠ vzdělání směru technického směru (např. elektrotechnika, slabouproudá elektronika, informatika a další)
" Velmi dobrou znalost anglického jazyka
" Praktické zkušenosti s vývojem hardware a návrhem layoutu PCB
" Schopnost se orientovat v relevantní technické dokumentaci
" Ochota se dále vzdělávat v oboru
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Plat od:
90 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.01.2023
Obor a Profese:
IT analytik
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Jan Štafa
Jan#stafa|siemens#com