Technici elektronici

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
1. Vývoj a inovace technologie výrobních procesů a výrobků
- Sleduje technické a technologické trendy v oboru
- Navrhuje technologie nových výrobků s ohledem na jejich vyrobitelnost, kvalitu, výrobní náklady, prodejnost a technickou úroveň konkurenčních výrobků
- Provádí analýzy dostupných technologií
- Zpracovává technickou dokumentaci k vyvíjeným technologiím a výrobkům
- Podílí se na výrobě vzorků a provádí měření jejich parametrů a jejich vyhodnocení
- Podílí se na uvedení nových výrobků do sériové výroby
2. Technologie výroby existujících výrobků a procesů
- Navrhuje technická vylepšení technologie stávajících výrobků s ohledem na jejich kvalitu, výrobní náklady, prodejnost a technickou úroveň konkurenčních výrobků
- Kontroluje technologie dle funkčnosti a navrhuje řešení technologických problémů
- Navrhuje modernizace a úpravy technologií
- Spolupracuje na návrzích přípravků
3. Technická dokumentace
- Připravuje či se podílí na přípravě kompletní technické dokumentace pro vývoj, výrobu, nabídková řízení atd.
4. Testování, měření
- U přidělených projektů a úkolů provádí testování a měření příslušných parametrů
- Seznamuje se s požadavky norem pro dané technologie a výrobky
5. Kvalita
- Podílí se na rozvoji společnosti v oblasti kvality
- Spolupracuje s manažerem kvality při vyřizování reklamací a návrzích opatření
- Provádí částečnou vstupní kontrolu materiálu
POŽADUJEME:
- SŠ v oboru elektro, praxe min. 3 roky
- elektro školení - vyhláška 50
- znalost Microsoft Office
- znalost CAD vítána
- částečná znalost AJ/NJ vítána
- technické myšlení, čtení výkresů
- kreativita, schopnost komunikovat, samostatnost, flexibilita
- schopnost pracovat v týmu
- ochota dále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME:
- odměna za splnění 100% docházky v měsíci
- dotované stravování na pracovišti
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Plat od:
35 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Orlicí
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Elektrotechnik
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Radka Filipiová
774 354 333
info|harlingen#cz