Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
" příprava materiálu na závěsovou techniku,
" po ukončení procesu výroby předání materiálu k výstupní kontrole,
" obsluha jednoduchých manipulačních zařízení.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
" bezúhonnou osobnost s předpoklady pracovat v menším týmu,
" dodržování stanovených postupů a manuální zručnost,
" ochotu pracovat na tři směny (ranní - odpolední - noční, 7,5 hod./směna).
" pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní firmě s nástupem dle DOHODY,
" plný úvazek v kmenovém stavu firmy, žádná agentura,
" pracoviště v Brně, ul. Táborská 197, cca 5 min. od zastávky tramvaje či autobusu,
" fyzicky nenáročnou práci s rozumným pracovním tempem,
" neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád pomůže,
" férový přístup nadřízených k zaměstnancům,
" samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení,
" nejsme nadnárodní korporát, vždy se spolu domluvíme.
" stravenkový paušál 50 Kč/směna,
" 25 dnů dovolené,
" příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč/měsíc,
" nebo zdarma MULTISPORT karta na sportovní, relaxační a wellness aktivity,
" zdarma SIM firemní mobilní kartu (volání a SMS v ČR zdarma, 10 GB dat),
" možnost využívat zdarma permanentku na zápasy HC KOMETA Brno,
" finanční odměnu 5.000 Kč za životní jubileum,
" 20.000 Kč odměna při získání nového zaměstnance,
" velmi zajímá odměna při pracovním jubileu,
" finanční příspěvek 10.000 Kč při narození dítěte,
" proplacení všech lékařských prohlídek (vstupní, periodické),
" pro chvíle oddechu využijete odpočinkovou místnost s kuchyňkou,
" lépe se také poznáme na neformálních firemních akcích,
" více informací najdete na www.LARS.cz.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Plat od:
24 000 Kč
Pracoviště:
Brno
Nástup:
06.09.2022
Obor a Profese:
Technolog ve strojírenství
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Z. Strmiska
personal|lars#cz

Články ze světa práce

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.